E.P. Clinox A - opglanzen roestvaststaal (inox)

Uiterst zuinig product voor het opglanzen van roestvaststaal (inox). Geeft een mooie egale glans en maakt metalen oppervlakken vuil- en waterafstotend.

Algemene omschrijving

E.P. Clinox A is een mengsel van diverse tensides en hulpstoffen die een hydrofobe (waterafstotende) film nalaten ondermeer op metaal. Hierdoor ontstaat een glanzend laagje wat oppervlakken een mooier aanzien geeft.

Problematiek

  • een dof uiterlijk geeft een onverzorgde aanblik
  • vettige poetsmiddelen kunnen weer makkelijk vervuiling achterlaten en aantrekken
  • vaak drogen deze producten ook niet streeploos op
  • op siliconengebaseerde producten kunnen problemen geven bij herstel van (lak)schad
  • een hydrofiel (wateraantrekkend) oppervlak vervuilt sneller aangezien in water opgeloste vervuilingen na opdrogen achterblijven
  • na reinigen biedt het RVS/inox een schrale enigszins doffe a

De oplossing

E.P. Clinox A is hét product om metalen voorwerpen en installaties juist die extra uitstraling te geven. E.P. Clinox A laat een mooie glans na zonder dat milieubelastende paraffine koolwaterstoffen en siliconen zijn toegevoegd.

Speciale voordelen

  • E.P. Clinox A is eenvoudig toepasbaar:opbrengen en uitwrijven
  • E.P. Clinox A geeft metalen en gelakte oppervlakken weer een glanzend uiterlijk
  • E.P. Clinox A trekt geen vervuiling aan
  • E.P. Clinox A is siliconenvrij
  • E.P. Clinox A is niet corrosief, dus veilig in gebruik op diverse ondergronden
  • E.P. Clinox A droogt streeploos op
  • E.P. Clinox A kan RVS/inox weer een glanzend uiterlijk geven
  • E.P. Clinox A bevat geen aromatische of gechloreerde koolwaterstoffen en stinkt niet
  • E.P. Clinox A is spaarzaam in gebruik

De toepassing

  • opglanzen van RVS/inox in diverse toepassingen waaronder openbare gelegenheden zoals trein-, metro- en busstations
  • behandelen van gladde, glanzende oppervlakken
  • voor handmatige toepassing

Opmerkingen

Zorg dat voor de behandeling het oppervlak schoon en droog is. Spaarzaam gebruiken. Voor contact met kunststoffen eerst uittesten.

Werkwijze

Maak het te behandelen oppervlak eerst schoon. Dit kan met een milde alkalische reiniger (bijv. een verdunning van E.P. Power A) of gebruik bij ‘hardere’ vervuiling Multipolish op het oppervlak weer schoon en glad te maken.
Breng op het oppervlak de E.P. Clinox A onverdund aan door sprayen of met behulp van een zachte doek. Wrijf het oppervlak droog met een zachte doek tot een glanzend effect wordt bereikt.

Verpakking

Eco-Point International verpakt haar producten in metaal of in polyethyleen H.D. en neemt bij vervolgorders lege/schone verpakking kosteloos retour voor recycling of reconditionering. P.E. heeft bij verbranding geen schadelijk effect op het milieu.
Sprayflessen van Eco-Point International zijn PE-flessen: licht van gewicht, gering grondstofver¬bruik per verpakking, gering energieverbruik bij productie, vrijwel onbreekbaar, dus een lange levensduur, geringe hoeveelheden afval bij productie en latere recycling, geen schadelijke stoffen bij verbranding, 100% recyclebaar. Deze flessen zijn voorzien van een brede basis voor een goede stabiliteit en van een handige maatverdelin

Andere onderhouds- en reinigingsmiddelen voor de sector 'Automotive'

Deel dit product op...

Downloads

Verpakkingen

  • Verpakking: Fles 0,5 liter rond
    Fles 0,5 liter rond